ارسال 215 میلیون پیامک توسط مشترکان ایرانسل طی 24 ساعت

مشترکان ایرانسل طی یک بازه زمانی 24 ساعته و از ساعت 12 نیمه‌شب 29 اسفندماه 88 تا ساعت 24 روز اول فروردین 89 بیش از 215 میلیون پیام کوتاه ارسال کردند.

آرش کریم بیگی - مدیر روابط عمومی ایرانسل - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب گفت: بیش از 97 درصد از پیامهای کوتاه مشترکان ایرانسل در آغاز سال نو با موفقیت ارسال شده است.

به گفته وی تنها در بازه یک ساعته ساعت 20 تا 21 روز 29 اسفندماه، یعنی درست یک ساعت قبل از تحویل سال نو، بیش از 11 میلیون و 753 هزار پیامک توسط مشترکان ایرانسل با موفقیت ارسال شده است.

او همچنین از عرضه خدمات ویژه نوروز 89 ایرانسل، تحت عنوان "سفره نوروزی ایرانسل" خبر داد و گفت: در این طرح که تا 20 فروردین‌ماه 89 ادامه دارد، به مناسبت ایام نوروز و جشن‌های این عید باستانی، ایرانسل با ارائه محصولات نوین در زمینه فن‌آوری تلفن همراه و همچنین طرح‌های تشویقی و تخفیفی جدید، بار دیگر مشترکان خود را به کسب تجربه‌ای تازه و شیرین در این روزها دعوت می کند.

کریم‌بیگی افزود: اعتبار مکالمه و پیام کوتاه رایگان ویژه روزهای پنجشنبه و جمعه برای مشترکان اعتباری جدید، رومینگ بین الملل سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل با قابلیت ارسال پیام کوتاه، عرضه بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل با بهای تخفیفی استثنایی، خدمات نوروزی سرویس آهنگ پیشواز به همراه دریافت یک محصول رایگان، خدمات نوروزی ویترین ایرانسل به همراه دریافت یک محصول رایگان، بسته افزایشی خدمات MMS ایرانسل با بهای تخفیفی استثنایی و بسته 20 تایی پیام الکترونیک رایگان ویژه سرویس پستچی ایرانسل، هفت سرویس ایرانسل برای نوروز 89 در طرح سفره نوروزی ایرانسل هستند.

بازدید : 2346

نماد اعتماد
logo-samandehi