ثبت‌ نام اینترنتی برای بازدید از برج میلاد آغاز شد

مدیر بازدید و گردشگری برج میلاد از آغاز ثبت‌نام اینترنتی برای بازدید شهروندان از برج میلاد خبر داد و گفت: افراد می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت برج میلاد آسمان به صورت الکترونیک برای بازدید از برج ثبت‌نام کنند.

عاطفه احمدی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه در سه ماهه اول سال گذشته ثبت‌نام برای بازدید از برج صورت گرفت، گفت: در سه فصل دیگر ثبت‌نامی نداشتیم و تمام افرادی که ابتدای سال ثبت‌نام کرده بودند از برج بازدید کردند.

مدیر بازدید و گردشگری برج میلاد درباره هزینه بازدید شهروندان از برج میلاد در سال جاری، گفت: قرار است جلسه‌ای در این زمینه برگزار شود.
وی در پاسخ به این پرسش که قرار بود در سال جاری بازدید از برج میلاد در تمام روزهای هفته انجام شود، گفت: سال گذشته در هفته سه روز بازدید داشته‌ایم و امسال یک روز اضافه کرده‌ایم که آن یک روز هم متعلق به سازمان‌ها و شرکت‌هاست.

مدیر بازدید و گردشگری برج میلاد در پاسخ به این پرسش که از 12 طبقه سازه راس شهروندان از چند طبقه آن بازدید می‌کنند، گفت: در حال حاضر فقط از یک طبقه آن بازدید می‌شود و بقیه بخش‌ها آماده بازدید نیست.

به گفته احمدی، گنبد آسمان و رستوران گردان برج نیز آماده شده و در حال حاضر 3 طبقه آماده بازدید داریم، ولی از یک طبقه آن که تکمیل‌تر از بازدید انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در سازه راس 12 طبقه وجود دارد که 4 طبقه آن تاسیسات و از 8 طبقه آن می‌توان بازدید کرد.

مدیر بازدید و گردشگری برج میلاد تصریح کرد: طبقاتی که شهروندان می‌توانند در آینده از آن بازدید کنند رستوران گردان، گنبد آسمان، VIP، سکوی دید باز، 2 طبقه گالری و منطقه امن از آتش است.

احمدی درباره منطقه امن از آتش برج میلاد، گفت: این قسمت آخرین طبقه سازه راس است در صورتی که که اتفاقی رخ دهد، افراد را به این طبقه منتقل می‌کنیم چرا که مقاوم‌‌تر است.

مدیر بازدید و گردشگری برج میلاد گفت: از نیمه دوم امسال در تمام روزها بازدید خواهیم داشت.

به گفته احمدی، ثبت‌نام برای یک ماه است و روزانه 1500 نفر می‌توانند از برج میلاد بازدید کنند.

منبع: ictna.ir

بازدید : 3601

نماد اعتماد
logo-samandehi