دانلود پرسشنامه : تعیین سبک یادگیری

هدف پرسشنامه :تعیین سبک یادگیری.

نحوه تکمیل :
ده جمله در زیر ارائه شده است. برای هر جمله، بین گزینه‌های الف و ب، 5 امتیاز توزیع کنید. اگر گزینه الف به ویژگی شما نزدیک تر است و گزینه ب ویژگی شما نمی‌باشد، به گزینه الف، 5 امتیاز بدهید و به گزینه ب، 0 بدهید. اگر گزینه الف ویژگی شما باشد و گزینه ب گه گاه و یا تا حدودی ویژگی شماست، به گزینه الف 4 امتیاز و به گزینه ب 1 امتیاز بدهید. اگر هر دو جمله بیانگر ویژگی های شما می‌باشد، به گزینه‌ای که بیشتر ویژگی شما را تشریح می‌کند، 3 امتیاز و به دیگری 2 امتیاز بدهید. سپس مطمئن شوید که برای تمام 10 جمله، 5 امتیاز را بین دو گزینه توزیع کرده‌اید.

توضیحات : سوالات این پرسشنامه به صورت 2 گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

تعداد سوالات:  10

نوع فایل : Word 2007

روایی و پایایی : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، 1390، پژوهشنامه مدیریت، جلد اول، انتشارات راه‌دان، تهران.

***************************************************************
توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار مرجع علوم مدیریت ایران (سایت e-Modiran.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.

کد محصول : 3878
حجم : 19.29 کیلوبایت
بازدید : 12827
قیمت : 6500 تومان
خرید محصول
پیش فاکتور «مرجع علوم مدیریت ایران»
کد محصول 3878
نام محصول دانلود پرسشنامه : تعیین سبک یادگیری
قیمت فقط 6500 تومان
مالیات و سایر هزینه ها صفر
مبلغ قابل پرداخت 6500 تومان
*** توصیه می کنیم قبل از ورود به درگاه پرداخت، راهنمای خرید را ملاحظه فرمایید.
ورود به درگاه پرداخت