دانلود پرسشنامه : ارتباطات غیر کلامی

هدف پرسشنامه :هدف از این پرسشنامه، بررسی تأثیر غیر کلامی بر ارتباطات بین اشخاص می‌باشد. هدف دیگر، نشان دادن گوناگونی علائم غیر شفاهی است که بر کیفیت و اثربخشی ارتباطات بین اشخاص تأثیر می گذارد.

نحوه تکمیل : تصور کنید که شما با افرادی در حال گفتگو هستید. آنها رفتارهای غیر شفاهی زیر را نشان می‌دهند. در نظر بگیرید هر کدام به ترتیب رفتاری را از خود نشان می‌دهند که موجب می‌شود شما نسبت به شخص دیگر احساس مثبت یا منفی داشته باشید. یا اصلاً تحت تأثیر قرار نگیرید. احساس خود را با توجه به جدول زیر مشخص کنید.

توضیحات :  نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

تعداد سوالات:  30

نوع فایل : Word 2007

روایی و پایایی : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، 1390، پژوهشنامه مدیریت، جلدسوم، انتشارات راه‌دان، تهران.

***************************************************************
توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار مرجع علوم مدیریت ایران (سایت e-Modiran.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.
***************************************************************

کد محصول : 3961
حجم : 20.11 کیلوبایت
بازدید : 8014
قیمت : 4000 تومان
خرید محصول
پیش فاکتور «مرجع علوم مدیریت ایران»
کد محصول 3961
نام محصول دانلود پرسشنامه : ارتباطات غیر کلامی
قیمت فقط 4000 تومان
مالیات و سایر هزینه ها صفر
مبلغ قابل پرداخت 4000 تومان
*** توصیه می کنیم قبل از ورود به درگاه پرداخت، راهنمای خرید را ملاحظه فرمایید.
ورود به درگاه پرداخت

نماد اعتماد
logo-samandehi