دانلود پرسشنامه : توسعه رهبران

هدف پرسشنامه :پرسشنامه زیر به بررسی میزان آمادگی رهبران ارشد در توسعه سایر رهبران در سازمان‌های شما کمک می کند. این پرسشنامه، شاخصی در اختیار شما قرار می‌دهد که از طریق آن توسعه فعالیت رهبری در سازمان بررسی می‌شود.

نحوه تکمیل : احساس خود را در مورد رخداد هرکدام از عوامل زیر در سازمان خود بیان کنید آنگاه اعداد را با هم جمع کنید تا یک امتیاز کلی به دست آید.
قطعاً نه (0)        به میزان کمی (2)            تا حدودی (4)
مقدار نسبتا زیادی (6)    مقدار بسیار زیادی (8)        کاملاً (10)

توضیحات : سوالات این پرسشنامه به صورت 6 گزینه ای طراحی شده و  نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

تعداد سوالات:  7

نوع فایل
: Word 2007

روایی و پایایی : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، 1390، پژوهشنامه مدیریت، جلدسوم، انتشارات راه‌دان، تهران.

***************************************************************
توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار مرجع علوم مدیریت ایران (سایت e-Modiran.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.
***************************************************************

کد محصول : 3973
حجم : 19.33 کیلوبایت
بازدید : 5667
قیمت : 6500 تومان
خرید محصول
پیش فاکتور «مرجع علوم مدیریت ایران»
کد محصول 3973
نام محصول دانلود پرسشنامه : توسعه رهبران
قیمت فقط 6500 تومان
مالیات و سایر هزینه ها صفر
مبلغ قابل پرداخت 6500 تومان
*** توصیه می کنیم قبل از ورود به درگاه پرداخت، راهنمای خرید را ملاحظه فرمایید.
ورود به درگاه پرداخت