دانلود پرسشنامه : شناسائی کلیشه های حرفه ای

هدف پرسشنامه : افراد می‌توانند نسبت به اعضای هر گروه کلیشه هائی را داشته باشند. در سازمان، احتمالا افراد کلیشه هایی را نسبت به دیگران حفظ می‌کنند که مبنای آن، متغیری است که اهمیت آنرا نمی‌توان دست کم گرفت یعنی گروه های حرفه ای که افراد به آنها تعلق دارند. آنچه از افراد انتظار داریم و روشی که با آنها رفتار می‌کنیم، تحت تأثیر کلیشه هائی است که درباره حرفه آنها داریم. این تمرین به شما در درک بهتر این پدیده کمک می‌کند.

نحوه تکمیل : لطفاً با استفاده از مقیاس زیر، گروه های حرفه ای فهرست شده را با توجه به اینکه هر کدام از افراد این گروه ها چه مقدار ویژگی مذکور را نشان می‌دهند، درجه بندی کنید.


تعداد سوالات:  6

نوع فایل : Word 2007

روایی و پایایی : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، 1390، پژوهشنامه مدیریت، جلد پنجم، انتشارات راه‌دان، تهران.

***************************************************************
توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار مرجع علوم مدیریت ایران (سایت e-Modiran.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.
***************************************************************

کد محصول : 4047
حجم : 18.72 کیلوبایت
بازدید : 4424
قیمت : 5000 تومان
خرید محصول
پیش فاکتور «مرجع علوم مدیریت ایران»
کد محصول 4047
نام محصول دانلود پرسشنامه : شناسائی کلیشه های حرفه ای
قیمت فقط 5000 تومان
مالیات و سایر هزینه ها صفر
مبلغ قابل پرداخت 5000 تومان
*** توصیه می کنیم قبل از ورود به درگاه پرداخت، راهنمای خرید را ملاحظه فرمایید.
ورود به درگاه پرداخت

نماد اعتماد
logo-samandehi