دانلود پرسشنامه : تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت

هدف: این پرسشنامه  برای تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت طراحی شده است. کارآفرین کسى است که یک فعالیت تجارى پرمخاطره را با ریسک مشخصى و براى کسب سود بالقوه ایجاد مى کند، توسعه مى دهد و اداره مى کند. ضریب کارآفرینى   (EQ) یک ابزار یادگیرى خود فرمان است. روشى است که یک فرد با آن مى تواند ویژگى هاى شخصى خودش را با ویژگى‌هاى کارآفرینان موفق مقایسه کند.

نحوه تکمیل: به خاطر داشته باشید که EQ تست نیست. اگر نتوانستید پاسخ هریک از سؤالات را بدهید، نگران نباشید. شما مى توانید بیاموزید که چگونه کارآفرین شوید. براى کسانى که الگوى نمره گذارى را ترجیح مى دهند، روش زیر، رهنمودهاى دقیقى در پى دارد.

توضیحات : سوالات این پرسشنامه به صورت 2 گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

تعداد سوالات:  82

نوع فایل : Word 2007

روایی و پایایی : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، 1390، پژوهشنامه مدیریت، جلد یازدهم، انتشارات راه‌دان، تهران.

***************************************************************
توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار مرجع علوم مدیریت ایران (سایت e-Modiran.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.
***************************************************************

کد محصول : 4551
حجم : 32.61 کیلوبایت
بازدید : 4813
قیمت : 6000 تومان
خرید محصول
پیش فاکتور «مرجع علوم مدیریت ایران»
کد محصول 4551
نام محصول دانلود پرسشنامه : تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت
قیمت فقط 6000 تومان
مالیات و سایر هزینه ها صفر
مبلغ قابل پرداخت 6000 تومان
*** توصیه می کنیم قبل از ورود به درگاه پرداخت، راهنمای خرید را ملاحظه فرمایید.
ورود به درگاه پرداخت