دانلود مقاله ترجمه شده : زنان و تعادل کار و زندگی؛ آیا راه حل آن مشاغل خانگی است ؟

عنوان انگلیسی مقاله :
Women and work-life balance: is home-based business ownership the solution?

عنوان فارسی ترجمه :
زنان و تعادل کار و زندگی؛ آیا راه حل آن مشاغل خانگی است ؟

تعداد صفحات فایل اصلی مقاله : 18 صفحه

تعداد صفحات فایل ترجمه شده : 16 صفحه

◄ دانلود رایگان فایل مقاله اصلی به زبان انگلیسی

چکیده ترجمه شده :
 هدف : این مقاله به دنبال کشف خود اشتغالی از طریق مالکیت کسب و کارهای خانگی بر مبنای یک راه حل بالقوه جهت تعارض نقش داخلی تجربه شده با تلاش زنان جهت توازن نقشهای کاری و خانوادگی است.
طراحی /روش شناسی/رویکرد: مشاغل (کسب و کارهای )خانگی (تعداد 626) در غرب استرالیا به عنوان بخشی از یک مطالعه ملی بزرگتر مورد بررسی قرار گرفتند. داده های جمع آوری شده در مورد اپراتور، ویژگی های کسب و کار  و مشاغل خانگی خاص جمع آوری شده (مانند دلایل ترجیح خانه محوری، مدیریت و برنامه ریزی، تسهیل کننده ها وموانع رشد) 4 راه بررسی مقایسه پویایی های مالکیت کسب و کار های خانگی بین اپراتورهای زن و مرد با وابستگان(نان خوران و اعضای خانواده) و بدون وابستگان ایجاد می شدند.
یافته ها:کشش ازمالکیت کسب و کارهای خانگی که موجب انعطاف پذیری به کسب زندگی و توانائی جهت توازن کار و خانواده هایت می شود. در حالی که این مزایای بیشتری برای زنان نسبت به مردان داشت، جنسیت یک عامل تعیین کننده در اینکه چرا اپراتورها کسب و کارهای خانگی را شروع کرده اند نبود. عامل تعیین کننده مهمی برای اعضای خانوده بود. خود اشتغالی به ویژه از طریق مالکیت کسب و کارهای خانگی، ممکن است به خوبی برخی از نیازمندی های زنان به توازن کار و خانواده را حل کند. اگر چه ممکن است یک راه حل عملی برای همه زنان نباشد ؛به ویژه آنهایی که به دنبال پاداشهای مالی و حرفه ای بیشتر هستند.
اصالت/ ارزش: این مقاله به کمک یافته ای تجربی در مورد کسب و کارهای خانگی به عنوان یک شکل مجزا از انتخاب کسب و کارهای کوچک و خوداشتغالی برای بسیاری از تحقیقات زیر باقی مانده است. این مقاله همچنین اشاره می کند که موضوع کسب و کارهای خانگی ابزار آزادی بخشی برای زنان جهت اداره کار و خانواده و ارائه یافته هایی است که موجب افزایش فکر پوپولیستی می شود.
 

کد محصول : 4772
حجم : 129.57 کیلوبایت
بازدید : 8837
قیمت : 9500 تومان
خرید محصول
پیش فاکتور «مرجع علوم مدیریت ایران»
کد محصول 4772
نام محصول دانلود مقاله ترجمه شده : زنان و تعادل کار و زندگی؛ آیا راه حل آن مشاغل خانگی است ؟
قیمت فقط 9500 تومان
مالیات و سایر هزینه ها صفر
مبلغ قابل پرداخت 9500 تومان
*** توصیه می کنیم قبل از ورود به درگاه پرداخت، راهنمای خرید را ملاحظه فرمایید.
ورود به درگاه پرداخت

نماد اعتماد