برون سپاری تولید محتوا، راهی برای افزایش فروش و کاهش هزینه ها

تعریف برون سپاری

به واگذاری انجام کارها یا فعالیت‌های داخلی یک کسب و کار به یک تأمین کننده خارجی تحت قرارداد مشخص، برون‌سپاری گفته می‌شود. هنگامی که یک سازمان برخی از فعالیت‌ها یا فرایندهای کسب و کار خود را به سازمانی بیرون از شرکت یا سازمان خود بسپارد، این عمل را برون‌سپاری می‌نامند. گاهی ممکن است حق تصمیم‌گیری و عوامل تولید هم به سازمان دیگر واگذار شود. به بیان ساده و کوتاه، می توان گفت برون سپاری، واگذاری خدمات به شخص ثالث است. فناوری اطلاعات، برون سپاری را بیش از پیش مورد توجه مدیران قرار داده است. رایج ترین دلیل برای تصمیم به برون سپاری، صرفه جویی در هزینه‌ها و تخصصی شدن فعالیت ها است.

تعریف تولید محتوا

این روزها همه جا صحبت از پادشاهی به نام محتوا و معجزه ای به نام بازاریابی محتوا است. محتوا در فرم های مختلفی مثل متن، عکس، صوت، فیلم، انیمیشن و... می تواند تولید شود. به فرایند ایده یابی، مطالعه منابع، تهیه و تدوین محتوا، به اختصار «تولید محتوا» گفته می شود. تولید محتوا یکی از مهم ترین فعالیت های هر کسب و کاری به ویژه کسب و کارهای آنلاین محسوب می شود. محتوا می تواند باعث جذب بازدیدکنندگان به وب سایت شود، می تواند اعتماد مشتریان را جلب کند، وفاداری مشتریان را افزایش دهد، تصویر بهتری از برند بسازد، تجربه کاربری را بهبود دهد، فروش را افزایش دهد و از این طریق، موفقیت کسب و کارها را تسهیل کند.

برون سپاری تولید محتوا

تولید محتوا فعالیتی زمان بر و تخصصی است که باید در طی زمان به صورت مستمر انجام شود. معمولاً هزینه ها و دردسرهای تولید محتوا به قدری زیاد است که اکثر کسب و کارها نمی توانند این کار را آنگونه که شایسته است انجام دهند و در بسیاری از کسب و کارها، غفلت از تولید محتوا باعث رکود می شود. در سال های اخیر، استارتاپ های موفقی در زمینه تولید محتوا در ایران شروع به فعالیت نموده اند که می توانند به شما مدیران کمک کنند تا دیگر نگران محتوای کسب و کار خود نباشید. شهر محتوا یکی از این استارتاپ های موفق است که در موضوعات بسیار متنوعی توانایی تولید محتوا دارد. با مراجعه به لینک های زیر می توانید با خدمات این استارتاپ آشنا شوید:

- سفارش تولید محتوا

- تولید محتوا درباره کارآفرینی و کسب و کار

- تولید محتوا درباره سازمان و مدیریت

- تولید محتوا درباره بازاریابی و مدیریت بازار

بازدید : 1356

نماد اعتماد
logo-samandehi