مصاحبه با مهندس محمدی: شرکت کیمیا (گلپاد)

نام و نام خانوادگی:آقای مهندس محمدی

نام شرکت: کیمیا (گلپاد)

نام محصول: ژل ضد عفونی کننده و سفید کننده دست

تحصیلات:
 
16 سال سابقه کار دارم  و در شرکت زمزم، کارخانه رنگ و کف مدیر عامل بودم  و در گروه شیمیایی  و نساجی بنیاد شهید هم فعالیت داشتم و مدیر تحقیقات صنعتی در جهت  نوآوری  و طرحهای توسعه  شرکت کف فعالیت می کنم.

شرکت سهامی کف به جزء برنامه ها و طرح های توسعه ای که داشته و افزایش شرکت های تحت مالکیت، شرکت کیمیا را برای تولید مواد اولیه مصرفی شوینده ها  و سایر مواد اولیه ای که در دستور کاری تولید است می خرد و همچنین در شاخه دیگر به تولید محصولات جدید به نام تجاری گلپاد بپردازد.

کلیه پروژه های شرکت سهامی کف چه در شرکت کیمیا  و چه در داخل خودش نو آوری بوده است، محصولات جدیدی که در خود شرکت داروگر در چند سال اخیر به وجود آمد، شامپو ویتامینه، بابونه، بدن، شامپو بچه و شامپو بدن، مایع ظرف شویی ریکا طلایی، کرم زد آفتاب، مرطوب کننده، کرم روز، خمیر اصلاح، صابون گلیسرینه و محصولات جدیدی که برای اولین بار در کشور ما تولید شد ژل دست، شامپو حاوی دانه های ویتامینه، شیشه پاک کن بوده است. شرکت کیمیا برای اولین بار ژل سفید کننده را تولید کرده است. این نوع سفید کننده با حذف مقدار زیادی کلر از بوی بد کلر رها شدیم  و امیدواریم که بتوان در آن اسانس خوشبویی  پیاده کرد که بشود به خوشبو کردن محیط کمک کرد.

این شرکت برای اینکه کارایی بهتری داشته باشد و با توجه به وجود متخصصین مجربی که دارد، سه کمیته اصلی تشکیل شده است که شامل کمیته نوآوری،   برای طراحی  و تحقیق محصولات جدید، کمیته طرح و توسعه برای به اجرا گذاشتن طرح های توسعه شرکت و کمیته بهره وری برای برای رسیدگی به امور اجرایی. حرکت حدود این سه محور شرایطی را فراهم می کند که به یک سازمان تغیر پذیر تبدیل شود و بتواند با سرعت لازم  و تحت مطالعه کافی به طرح های توسعه  و

 تغییر طلبی های آن بر اساس بازار داخلی و استاندارد از بازار شوینده ها در سطح جهانی استفاده کند.

ژل ضد عفونی کننده دست، که جزء آخرین پدیده ها  که جزء آخرین پدیده های شرکت ما است، اولین بار در آمریکا تولید شده است. ما توانستیم بر اساس آخرین پدیده های بازار جهانی  و اقتباس از آن ها  و ایجاد یکسری تغیرات به تولید چنین محصولی دست یابیم.

 در پایان آن گونه که ما از دکتر احمد یاد گرفته ایم که صنایع موفق مملکت های موفقی را به وجود می آورند  و بر عکس، امیدوارم که در واحد های صنعتی مان تفکراتی شکل بگیرد که به غیر از اجرای کارهای روزانه، فرصت های کافی برای مطالعه برنامه های آینده شرکت، تعین استراتژیهای مناسب شرکت و به وجود آوردن پتانسیل های متناسب به منظور اجرای پروژه های مختلف به وجود بیاید زیرا انجام چنین کارهایی می تواند ضامن آینده شرکتها و بحث ایجاد اشتغال و اضافه کردن ارزش افزوده  و بهره ور شدن شرکت باشد، به این نتیجه

نمی رسیم مگر مگر این که بتوانیم این را به حرکت سازمانی در درون شرکت ها تبدیل کنیم  و امیدوارم واحد های بهره وری در کل کشور بتوانند به نوعی با هم مرتبط باشند و به یکدیگر سرویس دهی کنند که با کیفیت بهتر بتوانند نتایج بهتری را بگیرند.

بازدید : 8851

نماد اعتماد
logo-samandehi